Skandynawskie wzornictwo

Lampa PH – ikona duńskiego wzornictwa na wystawie w galerii handlowej Illum w Kopenhadze. Zdjęcie z prywatnego archiwum, wykonane podczas wyjazdu prasowego z dziennikarzami do Kopenhagi, w Danii

Jesteśmy pasjonatami skandynawskiej czystej formy.

Skandynawskie wzornictwo, jego użyteczność, prostota i funkcjonalność są naszą pasją, której od wielu lat ulegamy. Nasze kompetencje w tej dziedzinie wykazaliśmy współpracując z Ambasadą Królestwa Danii, pod której patronatem stworzyliśmy pierwszy i jedyny w Polsce portal poświęcony duńskiemu wzornictwu i architekturze.

Portal działający od 2010 roku pod adresem www.dania.com.pl, został zbudowany ze środków Ambasady Danii w Warszawie, Narodowej Organizacji Turystyki Danii VisitDenmark oraz własnych.

W 2015 roku za zgodą wszystkich zainteresowanych stron został przeznaczony do stworzenia Strefy Nord – nowej platformy, o szerokim zasięgu i możliwościach komunikacyjnych i użytkowych (PR i marketing).

StrefaNord – nowa platforma  o szerokim zasięgu i możliwościach komunikacyjnych i użytkowych.   

Celem pierwszym – edukacyjnym – platformy Strefa Nord jest inspiracja rozwiązaniami krajów skandynawskich w dziedzinie szeroko pojętego wzornictwa (wzornictwo przemysłowe, innowacyjne, ergonomiczne, architektura i wzornictwo).

·  Celem drugim – marketingowym – jest zwiększenie zainteresowania produktami firmy wśród wyselekcjonowanych klientów jakimi są użytkownicy portalu, bezpośredni kontakt B2C ze świadomym i zamożnym Klientem, ukierunkowanym już na konkretne rozwiązania.

Celem trzecim – wizerunkowym – jest tworzenie i umacniane pozytywnego wizerunku firm członkowskich poprzez ukazanie ich produktów w kontekście dotyczących wzornictwa przemysłowego i użytkowego.

Celem czwartym – public relations – jest zwiększenie zasięgu komunikacji z mediami, poprzez stworzenie wielowątkowego, autorskiego przekazu dotyczącego wybranych firm i ich produktów. Stwarza możliwość dotarcia z atrakcyjnymi wiadomościami do ogromnego wachlarza mediów, w tym lifestyle i specjalistycznych, praktycznie z każdej dziedziny.

Portal Strefa Nord zawiera ponad 280 stron dotyczących skandynawskiego wzornictwa i architektury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+