Rekta Consulting - variety of actions and experience build over years.

Największym atutem hotelu jest jego świetne położenie dla osób podróżujących w sprawach biznesowych, turystów czy grup sportowych.

Obiekt znajduje w biznesowej i królewskiej dzielnicy Sztokholmu - Solna, 3 km od stadionu i hali Friends Arena oraz 5 km od centrum kongresowego Kista.
Zaledwie 5 minut spaceru dzieli hotel od stacji kolejowej Ulriksdal, skąd po kolejnych 10 minutach jazdy pociągiem dotrzemy od centrum Sztokholmu.

Ten nowoczesny trzy i czterogwiazdkowy hotel oferuje zakwaterowanie w 183 pokojach i apartamentach z bezpłatnym WiFi oraz telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych.

Pokoje i apartamenty w stylu skandynawskim są klimatyzowane i mają drewniane podłogi. Wiele z nich zapewnia również część wypoczynkową.

Hotel zapewnia świetne zaplecze konferencyjne - 7 sal w dowolnym układzie, w tym kinowa. Mogą one pomieścić od 2 do 300 osób.

Hotelowa restauracja mogąca pomieścić ponad 200 osób zaprasza na dania do wyboru z karty, które obejmują potrawy kuchni skandynawskiej z międzynarodowymi akcentami.
Idealnym miejscem na drinka po kolacji jest hotelowy coctail-bar.

Autostrada E4 przebiega w odległości zaledwie 100 metrów od obiektu. Dojazd do portu lotniczego Sztokholm-Arlanda zajmuje 25 minut, zaś od lotniska Bromma dzieli Hotel zaledwie 5 km.
Javra Park Hotel to dobra baza wypadowa do zwiedzania atrakcji Solna, Sztokholmu oraz pobliskiej Uppsali.

 

Wybrane artykuły

Czekamy na Państwa!

tyle pojedynczych osób czyta nasz materiał w ciągu miesiąca on line

0

National Geographic/ Grupa Burda Media

0

Podróżnicze magazyny on line i drukowane

0

Agencje prasowe i informacyjne

0

Dodatkowe informacje i usługi

Parking

Najpopularniejsze udogodnienia

Zapewniamy tłumaczenia na najwyższym poziomie merytorycznym

Nasze atuty

Dogodny dojazd

Dogodny dojazd

Wywiady i relacje firmowe

Wywiady i relacje firmowe

Recepcja

Recepcja

Zameldowanie

Zameldowanie

Opinie Klientów